ua ru

У Києві депутат відняв квартиру у 90-річної жінки

У Києві депутат відняв квартиру у 90-річної жінки Фото: Пенсіонер (pixabay.com/stevepb)

Шахрай увійшов у довіру до пенсіонерки та викрав документи на житло

Депутат районної ради обдурив 90-річну пенсіонерку, в результаті чого жінка залишилася без житла. Про це повідомляється на сайті прокуратури Києва.

"Встановлено, що у 2015 році депутат познайомився з 90-річною киянкою, яка на праві власності володіла квартирою в центрі столиці вартістю майже 1,5 млн гривень", - сказано в повідомленні.

За даними прокуратури, чиновник з метою заволодіння квартирою пенсіонерки увійшов до неї в довіру, ходив у гості, цікавився станом здоров'я, підвозив до лікарні.

Потім, скориставшись нагодою, викрав всі правовстановлюючі документи на квартиру жінки. Використовуючи її копію паспорта з фотографією іншої людини, депутат оформив на себе генеральне доручення (довіреність представляти її інтереси в питаннях продажу та перереєстрації права власності на квартиру).

Потім депутат продав житло пенсіонерки за 145 тис. гривень своєму знайомому.

"Київською місцевою прокуратурою №1 завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, обвинувальний акт щодо підозрюваного за ч. 4 ст. 190, ч. 1 ст. 357, ч. 4 ст. 358 КК України направлено до суду для розгляду по суті", - сказано в повідомленні.

В ході досудового розслідування права пенсіонерки на житло були повністю відновлені.

До речі, у мережі розповіли, як живуть українські депутати.