ru ua

У Києві іноземець влаштував "акцію" з кривавими хрестами (фото)

У Києві іноземець влаштував "акцію" з кривавими хрестами (фото) Фото: Поліція (instagram.com/dnepr_police)

Чоловік розмалював своєю кров'ю під'їзди та авто

У Солом'янському районі Києва іноземець намалював своєю кров'ю хрести в під'їздах будинку і на автомобілях. Про це повідомляє "Інформатор".

Інцидент стався в ніч на 14 лютого в будинку по вул. Василя Липківського, 11.

Відзначається, що є дві версії події.

За словами одного з місцевих жителів, вночі в одній з квартир на третьому поверсі будинку між двома іноземцями стався побутовий конфлікт. Під час сварки один з чоловіків викинув іншого з вікна. На місце події прибули медики швидкої допомоги і поліція. Потерпілого відвезли.

Інший місцевий житель стверджує, що темношкірий чоловік, який орендував квартиру, вночі привів додому дівчат "легкої поведінки". Чоловік залишився незадоволений відпочинком з ними і виник конфлікт, в ході якого іноземець погрожував дівчатам ножем, а однією з них розбив голову. На місце прибув наряд поліції, який затримав правопорушника.

Через деякий час правоохоронці відпустили іноземця. Коли той повернувся додому, він порізав собі вени і розмалював кров'ю автомобілі місцевих жителів і стіни під'їздів будинку, в якому орендує житло. Крім того він замазав кров'ю дитячий майданчик, а потім повернувся в квартиру.

У Києві іноземець влаштував "акцію" з кривавими хрестами (фото)У Києві іноземець влаштував "акцію" з кривавими хрестами (фото)У Києві іноземець влаштував "акцію" з кривавими хрестами (фото)У Києві іноземець влаштував "акцію" з кривавими хрестами (фото)У Києві іноземець влаштував "акцію" з кривавими хрестами (фото)У Києві іноземець влаштував "акцію" з кривавими хрестами (фото)

Фото: Хрести (informator.news)

Вранці місцеві жителі викликали правоохоронців та швидку медичну допомогу. Виявилося, що іноземець намалював кров'ю хрести щонайменше на десяти автомобілях і зробив те ж саме у трьох під'їздах будинку.

У Києві іноземець влаштував "акцію" з кривавими хрестами (фото)У Києві іноземець влаштував "акцію" з кривавими хрестами (фото)У Києві іноземець влаштував "акцію" з кривавими хрестами (фото)У Києві іноземець влаштував "акцію" з кривавими хрестами (фото)У Києві іноземець влаштував "акцію" з кривавими хрестами (фото)

Фото: Кров (informator.news)

У виданні, посилаючись на слова очевидців, відзначили, що змусити іноземця вийти з квартири поліцейським довелося "з боєм". Чоловіка, який, ймовірно, перебував у стані наркотичного сп'яніння, затримували більше п'яти правоохоронців.

Квартира іноземця була розгромлена і залита кров'ю. За даними видання, власник житла перебуває в Херсоні, і зв'язатися з ним поки не вдалося.

До речі, у Київській області батько-наркоман вбив власну дворічну дочку.