ua en ru

У Києві кондуктор попалася на махінації з квитками

У Києві кондуктор попалася на махінації з квитками Фото: Квитки на проїзд (РБК-Україна)

Співробітник "Київпастранс" відмовлялася давати пасажирам квитки на проїзд

У Києві кондуктор тролейбуса №42 відмовлялася віддавати людям оплачені квитки на проїзд. Одними з багатьох пасажирів виявилися співробітники поліції і дівчина "попалася на гарячому". Про це розповів журналіст Іван Гребенюк на своїй сторінці в Facebook.

"Щойно для одного з кондукторів "Київпастранс" робочий день закінчився достроково і в компанії співробітників поліції. Причина - відмова давати оплачений квиток. На питання "Чому?", відповідь - "Ну ось тому що..." і посмішка. "Тому що" прокотило з десятьма пасажирами, з трьома - ні. Після п'ятого вимоги підвищеним тоном дати мені квиток, я його таки отримав. А от двом хлопцям, кондуктор відмовила навідріз, після того, як взяла з них гроші. Хлопці виявилися працівниками поліції", - зазначив Гребенюк.

За його словами, рух тролейбуса №42 було достроково припинено, а пасажири, які раніше промовчали, вирішили все ж написати заяви в поліцію.

"І звичайно ж! Знайшлися кілька гарних дам, які почали захищати дівчину і скаржитися на низьку зарплату кондукторів", - додав Гребенюк.

У Києві кондуктор попалася на махінації з квитками

Фото: Квиток на проїзд у громадському транспорті (facebook.com/ivangrebenyuk)

Він зазначив, що за рахунок оплати квитків на проїзд забезпечується прибуток комунального підприємства, ремонт та придбання транспорту, зарплата та її підвищення для кондукторів і водіїв.

"Найголовніше для пасажирів - недоотримані кошти за користування громадським транспортом стають підставою для подорожчання вартості проїзду. Ми часто скаржимося на те, що все погано, і в той же час потураємо беззаконня і порушення наших прав, через яке потім і страждаємо", - написав він.

У Києві кондуктор попалася на махінації з квитками

Скріншот поста акаунта facebook.com/ivangrebenyuk

До речі, у мережі обурилися київської маршруткою, "відремонтованою" скотчем.