ua en ru

У Києві чоловік "бавиться", стріляючи з гвинтівки по вікнах

У Києві чоловік "бавиться", стріляючи з гвинтівки по вікнах Фото: Постріл у вікно (freesmi.by)

У хуліганстві мешканці прилеглих будинків звинувачують чоловіка, який притягувався до відповідальності за зберігання наркотиків

У Києві на Русанівці місцеві жителі скаржаться, що чоловік стріляє по їх вікнам з рушниці. Люди підозрюють, що "стрілок" ніхто інший, як наркоман, який вже не раз притягувався поліцією.

Про це повідомляє "Обозреватель", до якого звернулися мешканці будинку №5 на Русанівському бульварі.

"Приходжу ввечері з роботи, а скло розбите. Довелося заклеювати його скотчем, оскільки змінювати дорого", - розповіла одна з городянок.

Проживаюча неподалік пенсіонерка Ірина Іванівна розповіла, що вікна її квартири також двічі піддавалися обстрілу. Вперше жінці прострелили вікно два роки тому, після чого вона змушена була поставити новий склопакет, вартістю на той момент близько трьох тисяч гривень. Другий раз "стрілок" розбив їй скло на балконі на початку весни вже цього року.

У Києві чоловік "бавиться", стріляючи з гвинтівки по вікнахФото: Сліди від пострілів (obozrevatel.com)

Люди підозрюють, що стрілянина ведеться з дому на Русанівському бульварі, 9, що знаходиться навпроти.

Журналісти побачили на вікні, з якого велася стрілянина, витяжку. Поліція каже, що такі конструкції часто ставлять ті, у кого в квартирі обладнана нарколабараторія.

Повідомляється, що за цією адресою дійсно живе людина, яка притягувався до кримінальної відповідальності за наявність у неї 15 грамів амфетаміну.

Як раніше повідомлялося, у столиці "хулігани" намалювали "зебру".