ua en ru

В Києві націоналісти спалили табір ромів

В Києві націоналісти спалили табір ромів Фото: Знищений табір ромів (facebook.com/Сергей Мазур)

Напередодні представники організації попросили ромів покинути табір

У Києві представники націоналістичної організації спалили табір ромів, який розташовувався на Лисій горі. Про це написав координатор організації Сергій Мазур на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Представники націоналістичної організації С14 знищили табір ромів, який розташовувався на Лисій горі в Києві. Координатор організації Сергій Мазур повідомив, що намети були демонтовані і "безпечно спалені".

За його словами, представників ромів напередодні попередили про демонтаж табору і попросили їх покинути територію.

"Ц...н на Лисій горі більше немає. Вчора вони не виконали вимогу, лише частина покинула табір у парку. Але після переконливих законних аргументів інші теж вирішили піти з забороненої території", – написав Мазур.

Він повідомив, що після демонтажу табору ромів, служби благоустрою повинні повернути територію парку в колишній стан.

В Києві націоналісти спалили табір ромівВ Києві націоналісти спалили табір ромівВ Києві націоналісти спалили табір ромівВ Києві націоналісти спалили табір ромівВ Києві націоналісти спалили табір ромівВ Києві націоналісти спалили табір ромів

Фото: Знищений табір ромів (facebook.com/Сергей Мазур)

"Залишилося службам благоустрою повернути територію парку в попередній стан", – написав координатор організації і повідомив, що найближчим часом представники організації планують провести ще кілька подібних рейдів по території столиці.

В Києві націоналісти спалили табір ромів

Скріншот поста (facebook.com/Сергей Мазур)

Нагадаємо, нещодавно киян обурило навала ромів в метро.

На одній зі станцій столичного метро роми влаштували свавілля, пробігаючи через турнікети цілою юрбою. Про це повідомила Марія Меланич на сторінці Los Solomas в Facebook.

"Метро "Вокзальна", 8:40, чоловік 15-20 циган ломляться на станцію, по 2-3 людини, пробігаючи через турнікети, тримаючи дітей і сумки мало не на голові. Думаєте їх хтось зупинив?!" – обурилася жінка.

До речі, киян попередили про банду циган у Києві.

У Києві орудує банда ромів, яка краде речі у жителів прямо в громадському транспорті.

"На зупинці "Індустріальна" (де "Паб Бабай") група циган, приблизно 10 чоловік (жінки й декілька чоловіків), вкрали у мене дорогий телефон", - розповіла постраждала жінка.

Рекомендуємо подивитись: Хайп-таксі #17: скільки грошей вам потрібно для життя

Відео: video.rbc.ua