ua en ru

У Києві деякі автобусні зупинки будуть озвучувати англійською

У Києві деякі автобусні зупинки будуть озвучувати англійською Фото: Автобуси

Для Євробачення 2017 в автобусах розмістять схеми маршрутів двома мовами

У Києві автобусні зупинки деяких маршрутів почнуть озвучувати англійською мовою.

Про це повідомив в Facebook гендиректор КП "Київпастранс" Дмитро Левченко.

В усіх одиницях рухомого складу, маршрути яких будуть проходити поруч з місцем проведення Євробачення, планується створити англомовне озвучення зупинок і розмістити схеми маршрутів двома мовами: українською та англійською.

"Це автобусні маршрути, які курсують на Лівобережній поблизу Міжнародного виставкового центру (№№42, 87, 108, 46, 48, 49, 70) і в центрі (№№24, 62, 114, 115), і тролейбусні маршрути поблизу Евросела (№№16, 18), на Лівому березі (№№50, 50 копійок), на площі Льва Толстого (№№5, 8), у Міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни) (№№9, 17, 22) і в напрямку залізничного вокзалу (№№12, 14, 33). Також буде проведена часткова заміна павільйонів очікування за власні кошти і кошти з місцевого бюджету. На них будуть розміщені докладні схеми маршрутів із зазначенням місця перебування і електронні табло", – повідомив Левченко.

Також зі столичного бюджету виділено кошти на деякі нововведення. Зокрема, збираються організувати роботу додаткових автобусів для перевезення гостей і жителів столиці. Кошти виділені також на брендування рухомого складу на маршрутах, які проходять поруч з місцем проведення Євробачення; на встановлення нових сучасних павільйонів очікування зі схемами маршрутів транспорту і доступом до Інтернету; на придбання і монтаж сенсорних інформаційних центрів; і придбання нового автобуса підвищеної комфортності.

Нові автобуси залишаться на своїх маршрутах і після Євробачення 2017.

До речі, стали відомі імена півфіналістів Нацвідбору на Євробачення 2017.