ua ru

У Києві пограбували відому українську дитячу письменницю

У Києві пограбували відому українську дитячу письменницю Фото: Лариса Ніцой

Лариса Ніцой поскаржилась на бездіяльність поліції

У Києві пограбували українську письменницю та громадcьку діячку Ларису Ніцой. Злодії винесли з помешкання валізи та проектор. Про це письменниця повідомила на своїй сторінці в Facebook.

"Винесли три чемодани новенькі, (ми з родиною мандруємо, маємо кожен свою валізу), винесли, блін, проектор, з яким я їздила по селах, сільських школах і бібліотеках до дітей із зустрічами. Блін, валізи італійські, шкода. Рюкзак туристичний, великий", – написала Ніцой.

Найбільше письменницю обурює не тільки факт пограбування, а й байдуже ставлення поліції та її дії.

"Викликаю поліцію і кажу, що три чемодани лежать зараз десь у домі. Їх ще не винесли. Повз консьєржку ніхто не проходив із таким багажем. Проектор у коробці теж великий, блін, із пультами, з подовжувачами. Вони десь лежать поруч. І що? А ніщо. Напишіть отут заяву, отут підпишіться. Номер заяви отакий-то, питайте, яка її доля. До побачення", – розповіла Ніцой.

У відповідь на діяльність поліції, Ніцой запропонувала викликати собаку, яка б могла знайти поцуплені речі. Однак представники правоохоронних органів порадили їй менше дивитися телевізор.

"Кажу, давайте викличемо собаку, нехай приведе до чиєїсь квартири. Знаєте, що сказали? Щоб я менше кіно дивилася. Кажу, пішли по квартирах, не всіх, тих, що недавно квартиранти заїхали. Відповідають: "А як не пустять?" – написала Ніцой.

"Української поліції не існує. Це міф. І наші податки в трубу", - відзначила письменниця, прокоментувавши бездіяльність представників правоохоронних органів.

До речі, у Києві пограбували відому українську оперну співачку.