ru ua

У Києві пасажири метро обмінюються любовними романами

У Києві пасажири метро обмінюються любовними романами Фото: Метро (РБК-Україна)

З пасажирами Київського метрополітену поділилися бульварним чтивом

У київському метро на полицях буккросінгу з'явилося близько десяти книг в жанрі "любовний роман". Про це повідомили на сторінці Київського метрополітену у соцмережі Facebook.

Почитати або взяти з собою романтичне бульварне чтиво можна на станціях метро "Політехнічний інститут" та "Золоті ворота".

"Навіть не знаємо, як вам сказати. Очевидно в передчутті значних похолодань, отримали літературку на Metrobookcrossing. Не класика і не філософські трактати, а те, чим люди готові ділитися", - написали в мережі.

Зазначається, що проекту Metrobookcrossing вже більше двох років. Однак, як і в інших місцях столиці, ініціатива працює в напрямку booktaking, а не bookgiving.

"З найцікавішого на полицях, що на станціях "Політехнічний інститут" та "Золоті ворота", були помічені диски з класичною музикою, словник і переклад "Термінатора". Ще пасажири приносили дитячі іграшки і зошити для дошкільнят. Так що принагідно попросимо кожен коментар на кшталт "краще б ви..." супроводжувати томиком Шевченка, Франка чи Лесі Українки", - зазначили в метрополітені.

У Києві пасажири метро обмінюються любовними романами

Скріншот поста (facebook.com/kyivmetro)

До речі, стало відомо, що найбільше приваблює європейських туристів в Києві.