ru ua

У Києві підлітки налагодили власний наркобізнес

У Києві підлітки налагодили власний наркобізнес Фото: Підлітки (facebook.com/KyivOperativ)

Хлопці продавали різні наркотики з власного сайту

У Києві зловили підлітків, студентів, учнів коледжу при НАУ, які розповсюджували наркотики. Юні підприємці створили сайт, писали на ньому продажні тексти, а потім доставляли наркотичні препарати "клієнтам". Серед покупців виявилися такі ж підлітки. Про це повідомляє "Київ Оперативний" у Facebook.

Наймолодшому підлітку 15 років, він взяв на себе всю провину, зізнався, що пакет з речовинами належить йому. Його друзі свою провину заперечують.

"Троє 16-річних друзів, в минулому однокласники (зараз у коледжі НАУ), вирішили відкрити свій сайт з продажу наркотичних речовин з повним спектром товарів: канабіс, амфетамін, екстазі і т. д. Один - програміст, займався підтримкою сайту, другий - маркетолог, писав "продажні" тексти, третій - кур'єр-закладчик. Затримані співробітниками поліції на даху покинутого будівлі басейну НАУ, біля корпусу фізкультури і стадіону, під час розфасовки речовин, схожих на наркотичні. Їхніми клієнтами є хлопці такого ж віку, і навіть молодші. Вилучено: безліч пакетиків для подальшого фасування, ваги, мобільні телефони з каналами у "Телеграмі" (де продають наркотичні речовини), речовина зеленого кольору рослинного походження, порошкоподібна речовина білого кольору і т. д. Де взяли речовини - не зізнаються", - написали на сторінці.

alt

Скріншот зі сторінки facebook.com/KyivOperativ


altaltaltaltaltaltaltalt

Фото: Юні наркоділки (.facebook.com/KyivOperativ)

Нагадаємо, що у Києві поліція вилучила наркотики у пасажира метро.