У Києві попрощалися з українським вченим Мирославом Поповичем (фото)

У Києві попрощалися з українським вченим Мирославом Поповичем (фото)
Фото: Мирослав Попович (facebook.com-oleksiy.panych)

У столиці провели в останню путь видатного філософа

У Києві у вівторок, 13 лютого, провели в останню путь відомого українського вченого, філософа Мирослава Поповича. Про це повідомляє "Укрінформ".

Прощальна церемонія пройшла у Великому конференц-залі Національної академії наук України.

У Києві попрощалися з українським вченим Мирославом Поповичем (фото)У Києві попрощалися з українським вченим Мирославом Поповичем (фото)У Києві попрощалися з українським вченим Мирославом Поповичем (фото)У Києві попрощалися з українським вченим Мирославом Поповичем (фото)У Києві попрощалися з українським вченим Мирославом Поповичем (фото)
 

Фото: Прощання з Мирославом Поповичем (ukrinform.ru)

На прощання з ученим, зокрема, прийшли президент України Петро Порошенко і прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

У Києві попрощалися з українським вченим Мирославом Поповичем (фото)У Києві попрощалися з українським вченим Мирославом Поповичем (фото)
 

Фото: Прощання з Мирославом Поповичем (укрінформ.ru)

Зазначається, що філософа поховають на Байковому кладовищі.

Мирослав Попович помер 10 лютого на 88 році життя після останньої операції в Інституті Амосова в результаті кількох мікроінсультів.

Мирослав Попович – український філософ, академік НАН України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор філософських наук, професор, педагог, фахівець в області культурології, логіки і методології науки, історії української культури. Був директором Інституту філософії ім. Сковороди НАН України, завідувачем відділу логіки та методології науки Інституту філософії.

Раніше повідомлялося, що помер Мирослав Попович.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся