У Києві попрощалися з українським вченим Мирославом Поповичем (фото)

STYLER LIFE 13.02.2018 - 16:15
Фото: Мирослав Попович (facebook.com-oleksiy.panych) Фото: Мирослав Попович (facebook.com-oleksiy.panych)

У столиці провели в останню путь видатного філософа

У Києві у вівторок, 13 лютого, провели в останню путь відомого українського вченого, філософа Мирослава Поповича. Про це повідомляє "Укрінформ".

Прощальна церемонія пройшла у Великому конференц-залі Національної академії наук України.

У Києві попрощалися з українським вченим Мирославом Поповичем (фото)У Києві попрощалися з українським вченим Мирославом Поповичем (фото)У Києві попрощалися з українським вченим Мирославом Поповичем (фото)У Києві попрощалися з українським вченим Мирославом Поповичем (фото)У Києві попрощалися з українським вченим Мирославом Поповичем (фото)
 

Фото: Прощання з Мирославом Поповичем (ukrinform.ru)

На прощання з ученим, зокрема, прийшли президент України Петро Порошенко і прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

У Києві попрощалися з українським вченим Мирославом Поповичем (фото)У Києві попрощалися з українським вченим Мирославом Поповичем (фото)
 

Фото: Прощання з Мирославом Поповичем (укрінформ.ru)

Зазначається, що філософа поховають на Байковому кладовищі.

Мирослав Попович помер 10 лютого на 88 році життя після останньої операції в Інституті Амосова в результаті кількох мікроінсультів.

Мирослав Попович – український філософ, академік НАН України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор філософських наук, професор, педагог, фахівець в області культурології, логіки і методології науки, історії української культури. Був директором Інституту філософії ім. Сковороди НАН України, завідувачем відділу логіки та методології науки Інституту філософії.

Раніше повідомлялося, що помер Мирослав Попович.