ua en ru

У Києві пропонують створити сквер імені Окуєвої

У Києві пропонують створити сквер імені Окуєвої Фото: Аміна Окуєва (facebook.com/yevgen.karas)

Доброволець АТО померла від кульових поранень у понеділок, 30 жовтня

У Києві пропонують перейменувати сквер, що розташований біля російського посольства у Солом'янському районі, на честь вбитої Аміни Окуєвої. Відповідна петиція з'явилася на сайті Київської міської ради.

"Скверу у Солом'янському районі біля Посольства Російської Федерації на перетині Повітрофлотського проспекту та вулиць Сурікова та Богданівської присвоїти ім'я загиблої від рук російських диверсантів 30 жовтня 2017 Героя України Окуевої Аміни Вікторівни", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що добровольця АТО Аміну Окуєву вбили ввечері в понеділок, 30 жовтня, в районі селища Глеваха Київської області. Автомобіль, в якому вона перебувала разом з чоловіком, обстріляли невідомі. Від отриманих поранень жінка померла.

Це не перший замах на сім'ю добровольців АТО. У червні цього року під виглядом журналіста з Аміною Окуєвої і Адамом Осмаєвим зустрівся кілер. В автомобілі він дістав з коробки Глок і вистрілив у груди Осмаєва. У відповідь Окуєва зробила кілька пострілів зі свого пістолета Макарова.

Раніше мати вбитої Окуєвої розповіла про призначення дочки.

"Є люди, які залишаються легендами саме тому, що розуміють своє призначення. Тому що вірити – значить жертвувати. Вона вірила і жертвувала", - сказала Ірина Нікіфорова.