ua en ru

У Києві переслідування підозрілого автомобіля закінчилося масштабною аварією

У Києві переслідування підозрілого автомобіля закінчилося масштабною аварією Фото: ДТП в Києві (pixabay.com/VladArtist)

Постраждало п'ять припаркованих авто

У Києві поліцейське переслідування підозрілого автомобіля закінчилося аварією за участю п'яти машин. Про це повідомляє "Київ Оперативний" на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Під час патрулювання, столична поліція помітила на парковці супермаркету "Сільпо", який знаходиться на Княжому Затоні, підозрілого чоловіка, який ходив у будівельних рукавичках і заглядав у припарковані автомобілі.

У Києві переслідування підозрілого автомобіля закінчилося масштабною аварією

Скріншот поста (facebook.com/KyivOperativ)

На голові у підозрілого чоловіка був капюшон. Коли чоловік побачив поліцейських, він підбіг до свого припаркованого автомобіля, сів у нього і спробував втекти від правоохоронних органів.

Поліцейські почали переслідувати підозрюваного. Гонитва закінчилася біля торгового центру SilverBreeze, де підозрілий водій влетів у п'ять припаркованих авто і автомобіль "Таврія", який їхав перед ним.

На щастя, обійшлося без жертв.

У Києві переслідування підозрілого автомобіля закінчилося масштабною аварієюУ Києві переслідування підозрілого автомобіля закінчилося масштабною аварієюУ Києві переслідування підозрілого автомобіля закінчилося масштабною аварієюУ Києві переслідування підозрілого автомобіля закінчилося масштабною аварієюУ Києві переслідування підозрілого автомобіля закінчилося масштабною аварієюУ Києві переслідування підозрілого автомобіля закінчилося масштабною аварієюУ Києві переслідування підозрілого автомобіля закінчилося масштабною аварієюУ Києві переслідування підозрілого автомобіля закінчилося масштабною аварієюУ Києві переслідування підозрілого автомобіля закінчилося масштабною аварієюУ Києві переслідування підозрілого автомобіля закінчилося масштабною аварієюУ Києві переслідування підозрілого автомобіля закінчилося масштабною аварієюУ Києві переслідування підозрілого автомобіля закінчилося масштабною аварією

Фото: ДТП в Києві (facebook.com/KyivOperativ)

Відео: Гонитва за підозрілим автомобілем (YouTube/Київ Оперативний)

Нагадаємо, у Києві евакуатор розбив два автомобілі.

Столичний евакуатор розбив два автомобілі. Аварія сталася на проспекті академіка Палладіна. Про це повідомляє "Київ оперативний" на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

У п'ятницю, 29 грудня, близько 21.00 сталася дорожньо-транспортна пригода за участю евакуатора Tata та двох легкових автомобілів Chevrolet і Hyundai.

На проспекті академіка Палладіна, евакуатор врізався в два легкових автомобілі, які зупинилися перед пішохідним переходом, на якому не працював світлофор, щоб пропустити пішоходів. Від удару один з автомобілів вилетів на зупинку.

За словами очевидців дорожньо-транспортної пригоди, після того, як легкові автомобілі зупинилися, евакуатор Tata вирішив не зупинятися і на повній швидкості врізався в автомобілі, які стояли перед пішохідним переходом.

Від удару Hyundai відкинуло на зупинку. На щастя, постраждалих немає, так як в той момент ні на пішохідному переході, ні на зупинці людей не було.

Трохи постраждала тільки дівчина-пасажир, яка в момент аварії перебувала на задньому сидінні автомобіля Hyundai.