ru ua

У Києві презентували фільм про анексію Криму "Крим, як це було"

У Києві презентували фільм про анексію Криму "Крим, як це було" Фото: Кадр з фільму про Крим

"Крим, як це було" - українські режисери анонсували стрічку про анексію Криму

У Києві анонсували документальний фільм про анексію Криму "Крим, як це було". Презентація пройшла в кризовому Українському медіа-центрі. Поки Студія "Вавилон 13" представила широкому колу тільки тизер стрічки. Планується, що робота над картиною завершиться до кінця 2015 року.

Фільм складається з міні-історій кримчан. Його головні герої - українські військові, солдати і офіцери, які чинили опір військового вторгнення на півострів і не перейшли на бік Росії. Зйомки проходили в Одесі, Миколаєві і Херсоні, а також поблизу населеного пункту Чонгар (кордон між Росією та Україною).

"Метою фільму було розповісти історію окупації Криму, історію мужніх людей, які присягали своїй країні і, пройшовши через дуже важкі і складні обставини, не зрадили свою країну, свій прапор, з честю вийшли на "велику землю", продовживши служити Україні", - розповів один з режисерів картини Костянтин Кляцкін.

В кінці 2015 року планується презентація фільму в Україні, а згодом - і на міжнародному рівні

Нагадаємо, що учасники об'єднання Вавилон-13, вже випустили серію документальних роликів про Майдані, події, що відбуваються в Криму і бойових діях на сході України. Також у березні відбулася прем'єра російського пропагандистського фільму "Крим. Шлях на Батьківщину".