У Києві пройшла прем'єра фільму про російської окупації Криму
Документальну стрічку "Крим. Опір", режисером якого виступила Фатіма Османова вперше показали у вівторок, 12 липня. Картина висвітлює хроніку окупації півострова Росією.
Сам президент подякував авторів стрічки і відзначив внесок політв'язня кримчанина Олега Сенцова, повідомляє прес-служба глави держави.
"Важливо, щоб цей фільм подивилися не тільки в Україні, а по всьому світу. Це буде тверде нагадування того, що це справа не тільки України, а всього світу", – сказав Порошенко.
Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, який також був присутній на прем'єрному показі, зазначив, що стрічка змушує відчути, що пережили кримчани.
"Весь світ ще раз відчує біль людей, які живуть в Криму, і їх спроби повернутися у свою державу", – сказав Чубаров.
До речі, дипломат з РФ вважає, що Київ отримує "мазохістське задоволення" від бід Росії.