ua en ru

У Києві проведуть аукціон на підтримку політв'язнів-українців

У Києві проведуть аукціон на підтримку політв'язнів-українців Фото: Політв'язні українці (Колаж РБК-Україна)

Переселенка з Криму виставить на продаж свої вишиті картини

У Києві організували аукціон, кошти від якого підуть на допомогу політв'язням-українцям в Росії. Організаторами виступили радник міністра закордонних справ України з питань політв'язнів Геннадій Афанасьєв і громадська організація "Євромайдан-Крим".Про це повідомляє "Крим Реалії".

На аукціон виставлять вишиті картини, які створила переселенка з Криму. Стартова ціна однієї – 500 грн. Підтримати акцію та купити картину можна в неділю, 13 серпня, о 18:00 в кафе "Піца "Ветерано".

"З моменту початку окупації Криму і війни на сході України більше 48 наших громадян стали заручниками Російської Федерації. Вони безпідставно утримуються в російських в'язницях, деякі навіть вже засуджені за необґрунтованими звинуваченнями до позбавлення волі на десятки років. Українські політв'язні в Росії не мають належної фінансової підтримки. Наш громадський обов'язок – морально і фінансово підтримати їх!" – заявили організатори.

На зібрані кошти планують придбати подарунки для 48 політв'язнів, утримуваних в РФ, і піднести з до Дня незалежності України.

До речі, боєць АТО розповів про "голодних іграх" терористів "ДНР".