ua en ru

У Києві через тиждень після ремонту асфальту утворилися ями

У Києві через тиждень після ремонту асфальту утворилися ями Фото: Відремонтований асфальт

У мережі показали відремонтований асфальт через тиждень після робіт

У Facebook показали фотографії численних ям, які утворилися на місці нещодавно відремонтованого асфальту в Оболонському районі.

Знімки опублікував Сергій Закутайло.

"Площу Шевченка "ремонтували" 4-5 місяців тому. Вулицю Автозаводську після комунальних робіт залатали тиждень тому. Результат на фото... без коментарів. Оцініть "якість" робіт", - написав він.


altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

Фото: Дороги в Києві

Як повідомляє "Обозреватель", у комунальній корпорації "Київавтодор" заявили, що на згаданих ділянках проводився не капітальний, а потоковий (незначний) ремонт.

Також в комунальному підприємстві натякнули на одного з можливих винуватців розбитого асфальту - ПАТ "Київводоканал", який поруч проводить роботи з перекладання водопроводу.

"На технічний стан вулиць вкрай негативно впливають численні розриття, які постійно проводяться на інженерних мереж для їх ремонту", - розповів перший заступник генерального директора "Київавтодор" Юрій Баранов.

Крім цього, в "Київавтодор" зазначили, що ремонт на вулицях Автозаводська, Полярна і площі Шевченка буде проводиться навесні, коли умови будуть більш сприятливими.

До речі, новий голова Одеської ОДА має намір будувати дороги і реформувати структуру адміністрації.