ru ua

У Києві стало більше велосипедисток

У Києві стало більше велосипедисток Фото: Дівчина на велосипеді (flickr.com)

За рік жінок серед велосипедистів стало більше на два відсотки

Кількість жінок серед київських велосипедистів вперше зросла за рік на 2%. Про це повідомили в прес-службі Асоціації велосипедистів Києва.

"У будні навесні 2016-го жінок стало 14% від загальної кількості велосипедистів на вулицях міста, тоді як навесні в 2015 році було 12%. Кількість чоловіків серед велосипедистів у будні відповідно зменшилася на 2% (88% - в 2015 році, 86% - у 2016 році). У вихідні дні кількість велосипедисток у Києві залишилася без змін - 18%", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що велосипедисток у Києві мало, тому зростання на 2% є значним.

У Києві стало більше велосипедисток

Фото: У столиці побільшало велосипедисток (avk.org.ua)

"Дослідження в інших країнах показують: чим більша кількість жінок серед велосипедистів, тим безпечніші умови для руху велосипедистів на дорогах міста... Збільшення частки жінок серед велосипедистів свідчить про те, що пересування по місту на велосипеді починає сприйматися як норма", - зазначила координатор підрахунку велосипедистів Анна Гайдай.

Асоціація велосипедистів Києва проводить підрахунки велосипедистів у столиці вже третій рік. Осінній підрахунок відбудеться 7 і 10 вересня. Взяти участь у дослідженні велотрафіка може кожен бажаючий, заповнивши відповідну анкету.