ua en ru

У Києві під стінами лікарні швидкої допомоги помер чоловік

У Києві під стінами лікарні швидкої допомоги помер чоловік Фото Київська лікарня швидкої допомоги (google.com.ua/maps)

Медики відмовили йому в допомозі

Біля столичної лікарні швидкої допомоги помер чоловік. Про це повідомляє Влад Антонов на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Під вікнами лікарні швидкої медичної допомоги, яка знаходиться на вулиці Братиславській у Києві, помер чоловік.

Загиблий чоловік, за словами очевидців, без певного місця проживання. Побитий чоловік звернувся в приймальний покій лікарні швидкої медичної допомоги з проханням про допомогу, але медики йому відмовили, так як у потерпілого не було грошей.

Побитому чоловікові не залишалося нічого іншого, як вийти на вулицю, де він і помер. Зараз його тіло лежить у дворі лікарні швидкої медичної допомоги, акуратно зміщене до стінки.

Обережно. Фото 18+.

У Києві під стінами лікарні швидкої допомоги помер чоловікУ Києві під стінами лікарні швидкої допомоги помер чоловікУ Києві під стінами лікарні швидкої допомоги помер чоловік

Фото: Загиблий біля ЛШМД (facebook.com/vlad.life)

"Жахи Києва. Побитий чоловік без певного місця проживання прийшов в ЛШМД (лікарні швидкої допомоги на Братиславській). Зараз його мертве тіло лежить, акуратно зміщене до стінки. Заявник стверджує, що допомоги потерпілий, у зв'язку з відсутністю грошей, не отримав і помер від отриманих ушкоджень. Чекаємо офіційну версію від МВС і Мозу", - сказано в повідомленні Влада Антонова.

У Києві під стінами лікарні швидкої допомоги помер чоловік

Скріншот поста (facebook.com/vlad.life)

Користувачі соціальних мереж шоковані байдужістю медиків.

"Бідний чоловік, він прийшов за допомогою до людей, які зобов'язані допомогти всім. Це може торкнутися кожного, кого пограбували/побили/немає грошей", - написала користувач Лариса Прохорова.

У Києві під стінами лікарні швидкої допомоги помер чоловік

Скріншот коментарів (facebook.com/vlad.life)

А ось дівчина з ніком "Анжела Анжела" стверджує, що в цій лікарні швидкої медичної допомоги не надають допомоги без грошей нікому з потерпілих.

"При моїй мамі, в приймальному відділенні БСП вимагали 25 тисяч гривень, щоб прийняти пацана після ДТП або робити нічого не будуть", - написала дівчина.

У Києві під стінами лікарні швидкої допомоги помер чоловік

Скріншот коментарів (facebook.com/vlad.life)

Нагадаємо, чоловік ледь не помер із-за людської байдужості.
Житель Закарпаття лежав посеред дороги, а нікому до нього не було діла.