У Києві встановлять 13 меморіальних дощок (список)

Неділя 06 травня 2018 18:30
У Києві встановлять 13 меморіальних дощок (список)
Фото: КМДА (РБК-Україна)

Усі дошки будуть встановлені для вшанування видатних людей

Київська державна міська адміністрація затвердила список меморіальних дощок, які будуть встановлені в столиці найближчим часом. Про це повідомляється на сайті КМДА.

Всі меморіальні дошки будуть встановлені для вшанування пам'яті військових, політиків, письменників, учених і академіків НАН України та громадських діячів.

Зокрема, меморіальні дошки будуть розміщені за такими адресами:

- дипломата, політичного і військового діяча Костянтина Іпсіланті (фасад будинку на вул. Івана Мазепи, 6);

- ліквідатора Чорнобильської катастрофи, багаторічного керівника пожежної охорони України, генерал-майора внутрішньої служби Пилипа Десятникова (фасад будівлі на вул. Круглоуніверситетська, 20/1)

- академіка НАН України, заслужений діяч науки і техніки України Сергія Волкова (фасад будинку на вул. Хрещатик, 15);

- видатного громадського діяча, благодійника і підприємця Григорія Гладинюка (фасад будівлі на вул. Богдана Хмельницького, 8/16)

- Андрія Кузьменка, який загинув під час проведення спецоперації в Києві (фасад будівлі на вул. Митрополита Андрія Шептицького, 5-А)

- народної артистки України Елеонори Пірадов і поета, письменника-мариніста Леоніда Тендюк (фасад будинку на вул. Пушкінській, 2-4 / 7);

- видатного українського вченого, державного і громадського діяча, академіка Івана Зязюна (фасад будинку на вул. Максима Берлінського, 9);

- видатного українського астронома, члена-кореспондента НАН України, багаторічного директора Київського планетарію Клима Чурюмова (фасад будівлі на вул. Велика Васильківська, 57/3)

- видатного вченого, професора, доктора медичних наук Миколи Сергієнка (фасад будинку на вул. Академіка Янгеля, 4);

- видатного тренера і працівника фізичної культури і спорту Феодори Кочергіної (фасад будівлі на б-рі Вацлава Гавела, 46);

- на честь театрального режисера, актора і педагога, публіциста і театрознавця, письменника і поета Володимира Оглобліна (фасад будинку на вул. Великій Васильківській, 114)

- на честь видатного українського письменника Анатолія Дімарова (фасад будинку на вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 3).

Крім того, встановлять меморіальну дошку з нагоди 100-річчя Національної скаутської організації України "Пласт" (фасад будівлі на вул. Володимирській, 42).

До речі, в школі Дніпра встановили меморіальну дошку герою АТО.

Рекомендуємо подивитись: У квітні Україна втратила 11 захисників

Відео: video.rbc.ua

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся