ru ua

У Києві обурені знищенням 100-літніх ялин у парку КПІ

У Києві обурені знищенням 100-літніх ялин у парку КПІ Фото: "КПІ" (kpi.ua)

Біля першого корпусу столичного університету спиляли старі дерева

У Києві в парку біля НТУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" спиляли 100-літні ялинки. Про це розповіла в мережі мешканка столиці Наталія Зурнаджи на своїй сторінці в соцмережі Facebook, опублікувавши відповідні фото.

"Спочатку слів не було, просто перехопило подих. Хто не впізнав, це одна з столітніх ялин біля першого корпусу КПІ. Друга теж зникла. На моє запитання: "За що?" розумово відстала істота відповіла, що це не моя справа. Кругом було багато людей і нікому не було діла..." – написала Наталя.

"Я думала, я зрозуміла - владу в місті захопили розумово відсталі істоти, яким байдужий Київ. Вони тут не народилися, не дорослішали, вони ненавидять місто і киян, вони хочуть знищити це місто... Я в цьому парку гуляла з бабусею, моя мама вчилася і працювала в КПІ, я теж 13 років там працювала, тут спочатку зростала, а потім вчилася дочка, все у мене пов'язано з цим місцем...Немає слів, просто сльози..." - зазначила киянка.

В коментарях вона додала, що причиною знищення дерев послужило нібито їх всихання.

"Кажуть, що всохло, але подивіться зріз - чистий і білий. Може, комусь треба було, щоб всохло?" – написала Наталя в коментарях під своєю публікацією.

altalt

Фото: Ялини в парку КПІ (facebook.com/natalia.zurnadgy)

"Звичайно, кому потрібні ці ялинки, якщо там можна побудувати, щось для своєї наживи", - написала Марина Пешко.

"Так, дуже шкода, ви добре написали, розумово відсталі люди. Нічого не залишається від улюбленого міста. Іноді дуже хочеться пройти по тим вулицям і посидіти в тих парках і під тими деревами, під якими гуляла моя прабабуся, потім бабуся, яка водила мою маму за ручку, потім мама водила мене, а я свою дочку. Розумію, моїм онукам мого Києва вже не бачити. Сумно і прикро за місто і киян", - зазначила Олена Бородіна.

"Боляче. У мене теж багато чого пов'язано з цими місцями. Я народилася на вул. Польова, працювала в КПІ, там працюють мої родичі і друзі... і я просто люблю це місце, як киянка", - розповіла користувач з ніком Bagrys Bagrys.

"У нас по весні волонтери вивезли з-під дерев, здається, вісім тонн солі. Лісопарк забудовують. Під кожне дерево по відру солі! І тиша", - повідомила Ірина Марченко.

"Коли на проспекті Перемоги вирубали алею каштанів, під якими я гуляла в дитинстві, у мене теж був такий стан", - розповіла користувач з ніком Irina Filippovich.

Варто відзначити, що зрубані ялинки швидше за все росли на цьому місці з часів відкриття першого корпусу в XIX столітті.

До речі, зоозахисники повісили на будівлю київського цирку красномовний банер.