ru ua

В Києві затримали злочинця, який хотів вкрасти скриньку з пожертвами на лікування дитини (фото)

В Києві затримали злочинця, який хотів вкрасти скриньку з пожертвами на лікування дитини (фото) Фото: Викрадення скриньки з пожертвами (Колаж РБК-Україна)

Чоловіка передали поліції небайдужі громадяни

В Києві чоловік зазіхнув на на скриньку із благодійними внесками на лікування дитини, яка була розміщенна в аптеці. Забігши в приміщення, він забрав скриньку і був затриманий прямо на місці. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

"Всередині пластикової ємності знаходилось близько 600 гривень. Небайдужі громадяни своєчасно відреагували на дії правопорушника і викликали поліцію", - йдеться у повідомленні.

В Києві затримали злочинця, який хотів вкрасти скриньку з пожертвами на лікування дитини (фото)

Фото: Грабіжника затримали (npu.gov.ua)

Інцидент стався в аптеці на бульварі Верховної Ради. Правоохоронці виявили 30-річного місцевого жителя, якого тримали відвідувачі аптеки. Поряд із чоловіком поліцейські знайшли гроші – 682 гривні, які він намагався забрати із скриньки.

В Києві затримали злочинця, який хотів вкрасти скриньку з пожертвами на лікування дитини (фото)В Києві затримали злочинця, який хотів вкрасти скриньку з пожертвами на лікування дитини (фото)В Києві затримали злочинця, який хотів вкрасти скриньку з пожертвами на лікування дитини (фото)В Києві затримали злочинця, який хотів вкрасти скриньку з пожертвами на лікування дитини (фото)

Фото: Грабіжника затримали (npu.gov.ua)

"Благодійний фонд збирав гроші на лікування дитини, а зловмисник забіг в аптеку та забрав скриньку. Проте відвідувачі не розгубилися: наздогнали чоловіка та викликали поліцію. У порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України ми затримали його та доставили до управління поліції", - зазначають поліцейські.

За фактом грабежу розпочато кримінальне провадження.

До речі, в Києві активісти закрили російський центр: з'явилося відео зухвалої акції.