ua en ru

У Києві затримали співробітника держохорони, який влаштував п'яні гонки з поліцією

У Києві затримали співробітника держохорони, який влаштував п'яні гонки з поліцією Фото: П'яний водій відмовився проходити тест на алкоголь (pixabay.com/HeyouRelax)

Чоловік порушив правила дорожнього руху, але не зупинився на вимогу патрульних

У понеділок, 24 липня, у Києві п'яний співробітник держохорони влаштував перегони з поліцією. Його затримали за порушення ПДР дорожнього руху на проспекті маршала Малиновського. Про це повідомляють на сторінці спільноти "Київ Оперативний" Facebook.

alt

Скріншот поста з аккаунту facebook.com/KyivOperativ

"Поліція зупинила зупиняє автомобіль #Skoda, р. н. #AA7053PE. Водій вирішує не зупинятися. Починається погоня. Заїхавши у двір, де знаходиться Оболонське УП, автомобіль зупиняється, глушиться мотор і через кілька миттєвостей з авто виходить Подолянко Сергій. Не встигнувши закрити двері, Сергій кричить патрульним "свої!" і тицяє "ксиву" в обличчя. Разом з посвідченням в обличчя копам понеслися пари алкоголю", - сказано в повідомленні.

Спочатку чоловік погодився пройти тест на алкоголь, але коли привезли прилад – відмовився.


Відео: Поліція затримала п'яного співробітника госохрані (youtube.com/Kyiv Operativ)

"Але як тільки привезли прилад - відмовився. Запропонували до лікаря-нарколога - погодився. Приїхав до лікаря і відмовився. Недовірливий просто, чого вже там?" – додали в співтоваристві.

Раніше у Дніпрі водій Lexus відкрив стрілянину по авто з вагітною жінкою.