ua en ru

"Поки наші хлопці воюють і гинуть": у Києві помітили авто кримських окупантів на зйомках серіалу

"Поки наші хлопці воюють і гинуть": у Києві помітили авто кримських окупантів на зйомках серіалу Фото: Машина на зйомках (site.ua)

У центрі столиці проходили зйомки телепродукту, який робить партнер скандального каналу "Інтер"

На одній з вулиць Києва, де проходили зйомки серіалу, помітили автомобіль з номерами 92-го регіону РФ (окупаційний код Севастополя). Про це повідомив український казкар Сашко Лірник на сайті Site.ua.

"Не так страшні московські воші, як українські гниди! (С) Кому війна, а кому мати рідна"- це вже не смішно ні разу. Поки наші хлопці воюють і гинуть, в центрі столиці воюючої України українські гниди знімають "сериальчик". Ну і х*р з ними, нехай знімають. А весь "цимус" в тому, що "український партнер телеканалу "Інтер", компанія FILM.UA знімає дію "свого серіалу" з номерними знаками Російської Федерації. Ну і х*р з ним. Можна і криваву копієчку з Москви отримати - гроші не пахнуть. Але використовуються номери з "регіону 92". Якщо хто не знає, то 92 - це окупований "російський" Крим. Непогано, правда? У Києві ", - обурився Лірник.

На місце зйомок викликали поліцію, але правоохоронці порадили просто заклеїти номер.

"Викликана поліція сором'язливо порадила заклеїти номер і продовжувати зйомку. Але якщо я почеплю фальшивий номер на автомобіль, то мене скрутять і машину відберуть", - розповів казкар.

Нагадаємо, раніше у мережі обурилися зйомками російського серіалу з Пореченковим в Одесі.