ua en ru

​"Київенерго" попередив про нову схему шахрайства: опубліковані подробиці

​"Київенерго" попередив про нову схему шахрайства: опубліковані подробиці Фото: Шахрайство (pixabay.com/TheDigitalArtist)

Зловмисники намагаються виманити гроші у клієнтів компанії

Шахраї намагаються нажитися на клієнтах "Київенерго", розсилаючи їм електронні листи про заборгованість із вимогою їх сплатити. Про це повідомляє офіційний сайт компанії.

"Шановні клієнти, звертаємо вашу увагу, що будь-які повідомлення, які можуть надійти вам електронною поштою з безкоштовних поштових сервісів з вимогою оплатити послуги "Київенерго" чи борги за них, – є шахрайством", - йдеться у повідомленні.

У компанії наголосили, що про наявність заборгованості інформують своїх клієнтів за допомогою СМС-повідомлень, офіційних листів та дзвінків операторів контакт-центру 15-88.

До речі, у Києві на Хрещатику викрили аферистку, яка просить милостиню біля метро. Про це розповіла журналістка Світлана Федик на своїй сторінці в Facebook.

"Знайте, що бабуся, яка прикидається паралізованою, прекрасно ходить. На ваші гроші вона побудувала собі на Закарпатті триповерховий маєток, чим хвалилася перед місцевими продавцями. Дуже груба. Заявляє, що поліція їй до... (не буду писати чого). Як в принципі і люди, які щодня наповнюють її загребущі руки гривнями і нерідко доларами", - додала журналістка.

Недалеко від старенької просить милостиню безрукий чоловік. За словами журналістки, його змушують так "працювати" цигани.