ua en ru

Киянам пообіцяли метро на Виноградар

Киянам пообіцяли метро на Виноградар Фото: Метро Сирець (kievvlast.com.ua)

"Київський метрополітен" проектує будівництво метро на житловий масив Виноградар

Від станції "Сирець" до житлового масиву Виноградар планують побудувати метро. Про це КП "Київський метрополітен" домовилося з компанією "Київметропроект".

Проект, вартістю в 140,6 млн грн буде реалізовуватися за кошти міського бюджету.

За даними агенції "Українські новини", термін виконання робіт становить чотири роки (до 2020). В проекті передбачено три стадії, а саме: техніко-економічне обґрунтування, в ході якої потрібно розробити не менше трьох варіантів проходження траси від станції "Сирець" на Виноградар, розробка проекту та розробка робочої документації.

Згідно з планами, станція буде розташована між "Мостицькій" і "Синьоозерній", недалеко від перехрестка простпектов Правди і Василя Порика.

Аукціон відбувся ще 26 вересня, повідомляють "Українські новини" з посиланням на систему публічних закупівель ProZZoro.

Договір між сторонами був підписаний 13 жовтня.

Відзначається, що спочатку пропозицію "Київметропроекту" склала 141 мільйон 333 тисячі 18 гривень. У ході торгів ціна була знижена до 140 мільйонів 583 257 тисяч гривень.

Керівник "Київського метрополітену" Віктор Брагінський уточнив, що зараз ведуть переговори з інвестором щодо будівництва входу на станцію, вартість якого складає 4,5 млн. грн. Згідно з планами, вхід повинні збудувати за півроку.

Нагадаємо, у Києві планують відкрити недобудовану станцію метро "Львівська брама".