Кияни проти обмеження мирних зборів. Тільки якщо це не марш рівності

Четвер 18 травня 2017 11:19
Кияни проти обмеження мирних зборів. Тільки якщо це не марш рівності
Фото: Кияни проти проведення маршу рівності в Києві (РБК-Україна)

Про це свідчать дані проведенного дослідження

Мешканці Києва вважають, що обмежувати свободу мирних зібрань не можна. Такої думки дотримується 71% людей. Тим не менше, згідно з даними дослідження Active Group, 57,1% киян переконані, що проведення маршу рівності в Києві варто заборонити.

Так, 35,3% дали категоричну відповідь на питання "Потрібно заборонити в Києві проведення гей-параду?", сказавши "так, однозначно заборонити". Ще 21,8% відповіли "швидше заборонити".

А ось на питання про мирні зібрання і обмеження волі з проведення більшість респондентів відповіли, що такого допускати не можна: "скоріше ні" - 27,2%, "точно ні" - 44,6%, "точно не забороняти" - 35,4%

До речі, у Харкові представники ЛГБТ влаштують "шлюбну церемонію". Представники сексуальних меншин в даний момент не мають можливості оформити свої стосунки, тому захід було заплановано у формі постановочної церемонії одруження.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся