ru ua

Кияни розповіли, що в столичному магазині торгують товарами з "ДНР"

Кияни розповіли, що в столичному магазині торгують товарами з "ДНР" Фото: Візок з продуктами (sfs.gov.ua)

Киянка купила в супермаркеті печиво, зроблене в Донецьку

У мережі розповіли, що в київському супермаркеті "Ашан" на прилавках лежить печиво "Бамбук", яке зроблено в Донецьку. Про цю історію розповіла на своїй сторінці в Facebook Таня Воловик.

Жінка просить маркет прокоментувати ситуацію. Вона вважає, що, можливо, продукт прострочений і його закупили до окупації Донбасу, або магазин закуповує продукти у терористів.

"Вчора з чоловіком в "Ашані" купили "бамбук" без всяких задніх думок. Сьогодні вранці мало не вдавилася їм, побачивши на ціннику, де його виробляють. Тобто, велика мережа супермаркетів закуповує продукцію на окупованих територіях у сепарів? А ще цікаво те, що АВК ніби як офіційно припиняли діяльність в Донецьку ще в 2015 році. Але, якщо погуглити, можна за одну хвилину знайти інфу, що фабрика таки працює собі за тією ж адресою в Донецьку (але під іншим ім'ям - "Лаконд") і виробляє продукцію, реалізуючи її в "ДНР", - написала вона.

"Виходить, не тільки в "ДНР"? На офіційному сайті АВК написано, що нібито їх потужності зараз в Дніпрі, а головний офіс вже давно в Києві. Де правда? "Ашан", або ви закупили трубочки ще до закриття АВК (в самому початку 2015 року, а то і в 2014-му) і торгуєте простроченими товаром, або ви робите закупівлі у терористів і порушуєте закон? Чи є якийсь третій варіант?" - додала Тетяна.

alt

Скріншот поста (Facebook/Таня Воловик)

alt

Фото: Етикетка на печиві (Facebook/Таня Воловик)

Як раніше повідомлялося, у супермаркеті Києва знайшли батон з черв'яками.