ua en ru

Під Києвом людей змусили заплатити за проїзд у ліфті

Під Києвом людей змусили заплатити за проїзд у ліфті Фото: Ліфт (vyshneve-rada.gov.ua)

Таке рішення прийняв начальник Жеку

Жителів селища Бородянка Київської області змусили платити за проїзд у ліфті будинку. Для цього навіть ввели проїзні. Про це повідомляється у сюжеті програми "Україна".

Для того щоб скористатися ліфтом, доведеться купити проїзний за 100 грн, який розрахований на 50 поїздок. Поповнювати карту потрібно в Ощадбанку", де за кожну операцію знімається 15 грн комісії. І це при тому, що жителі і так платять за електроенергію в ліфті.

Відео: Людей змусили оплачувати проїзд у ліфті (2plus2.ua)

У кожному ліфті встановлено пристрій, що зчитує поїздки. Ідея проїзних належить начальнику Жеку. В установі кажуть, що в Бородянці так працюють 25 ліфтів у 12 будинках. Але ось як розраховується собівартість поїздки на людину, ніхто пояснити не може. При цьому в січні збираються підвищити тарифи.

Люди кажуть, що ліфт знаходиться в аварійному стані. А от сільський голова пишається таким нововведенням і зазначає, що "послуга" надається якісно.

Раніше киян обурили "технології 21-го століття" в ремонті житлового будинку.

Повідомляється, що два тижні тому мешканці будинку звернулися на лінію 1551 з проханням відремонтувати сходи. ЖЕК направив працівників, щоб забетонувати і вирівняти сходинки і встановити пандус, щоб батькам було легше піднімати й спускати дитячі коляски.

Однак після повторної заявки їм відповіли, що пандус встановлювати не збираються, аргументувавши це тим, що в під'їзді не проживають інваліди.