Київрада забрала у колишнього "регіонала"-акордеоніста Табачника 8 га землі

Київрада забрала у колишнього "регіонала"-акордеоніста Табачника 8 га землі
Фото: Земля, де хотів будуватися Табачник

На Дніпровській набережній планували звести "Міжнародний творчий центр Яна Табачника"

Київрада розірвала договір оренди земельної ділянки на Дніпровській набережній з громадською організацією "Міжнародний творчий центр Яна Табачника". Про це розповіли в прес-службі Київради.

Повідомляється, що мова йде про 8,15 га в районі затоки Берковщина, які у 2003 році столична влада передала в оренду на 25 років організації, засновниками якої є Ян Табачник, Йосип Кобзон і Авраам Фельдер, для будівництва, експлуатації та обслуговування елітарного клубу "Честь маю".

Наголошується, що дане рішення не враховувало висновок Державного управління екології та природних ресурсів і не відповідало нормам Водного та Земельного кодексу України.

Відповідно до цього, Київрада в 2005 році скасувала попереднє рішення і зобов'язала Головне управління земельних ресурсів КМДА припинити договір оренди відповідної земельної ділянки.

Київрада забрала у колишнього "регіонала"-акордеоніста Табачника 8 га землі

Фото: Проект центру Табачника

Як відомо, за задумом головного архітектора проекту Сергія Бабушкіна, на 8 га Дніпровській набережній планували звести висотку в 200 м (на нижніх поверхах офіси, а на верхніх готель), творчий центр, концертний зал на 3,7 тис. і паркінг на 1000 місць.

Раніше Styler писав про те, що Кобзон і Табачник почали будівництво на березі Дніпра.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся