ru ua

Київський художник вирішив малюнком підтримати хворого двірника: в мережі захоплюються вчинком

Київський художник вирішив малюнком підтримати хворого двірника: в мережі захоплюються вчинком Фото: Віталій Гідеван (facebook.com/vitaliy.gideone)

Він побажав жінці якнайшвидшого одужання

Київський художник Віталій Гідеван вирішив підтримати малюнком хвору жінку, яка працює двірником. Їй скоро чекає складна операція по заміні колінних суглобів. У комунальній службі вона пропрацювала одинадцять з половиною років. Віталій намалював на сміттєвому баку велику божу корівку і опублікував знімок у соцмережі Facebook.

Також він побажав жінці якнайшвидшого одужання.

"Двірник - одна з професій, праця яких ми помічаємо, лише коли не прибрано. Хтось проходить повз і думає: "ось це невдаха", хоча без них ми б жили на звалищі. Всі ми люди і в кожного своя доля. На фото Тьотя Люба, їй скоро чекає складна операція по заміні колінних суглобів. У комунальній службі вона пропрацювала 11,5 років. Цим малюнком я хотів підтримати її і побажати якнайшвидшого одужання", - написав художник.

Київський художник вирішив малюнком підтримати хворого двірника: в мережі захоплюються вчинком

Київський художник вирішив малюнком підтримати хворого двірника: в мережі захоплюються вчинкомФото: Двірник Люба і малюнок художника (facebook.com/vitaliy.gideone)

Користувачі мережі відреагували на вчинок художника.

"Круто", - зазначила Інна Лубинець.

"Молодець!" - отреагировалаа Ірина Мойсе.

"Так тримати! Підтримую!" - написала Юлічка Кічук.

"Це дивовижна жінка-дворик!!! Вона завжди вітається з усіма, хто проходить поруч і навіть іноді слідом щось добре бажає. Іноді Я зрізаю кут і йду через її подвір'я на Лесі, 28. Буває прогулююся там з собакою, побачивши яку, вона радіє, як дитина...І кожен раз мені приємно бачити її посмішку незнайомій людині. Якнайшвидшого їй одужання", - прокоментувала Наталія Кривенко.

Київський художник вирішив малюнком підтримати хворого двірника: в мережі захоплюються вчинком

Скріншот коментарів (facebook.com/vitaliy.gideone)

Нагадаємо, що блогер захопився українською столицею.

Хайп-таксі #15: сортируете ви вдома сміття (фото: РБК-Україна)