На Київському водосховищі діти облаштували "підводний пологовий будинок"

Понеділок 15 травня 2017 22:25
На Київському водосховищі діти облаштували "підводний пологовий будинок"
Фото: Риба (pixabay.com/ru/users/andyballard)

Конструкції виготовили з соснових гілок і мереж

На Київському водосховищі діти облаштували спеціальні "гнізда" для риби. Нерестові гнізда поставили вздовж бетонного берега, адже у водоймі рибі ніде розмножуватися. Через сім днів тут повинна з'явитися ікра. Тільки один такий "підводний пологовий будинок" дасть більше 150 кілограмів риби. Про це повідомляє "Сегодня". Всього встановлено 2,5 тисяч таких корисних конструкцій.

"Ікра гине від перепадів рівня води, яке дає ГЕС. То піднімає, то опускає воду. Якщо вона підніме воду – буде великий шар води, ікра чорніє, гине. Якщо маленький – вона просто висихає", – розповів Олександр Чистяков. Він є головою Асоціації рибалок України.

Діти виготовляють ці конструкції своїми руками. Вони робляться з соснових гілок і мереж, конфіскованих у браконьєрів.

"Ось руками дітей були виготовлені ці нерестовища, які ми зараз відправляємо на Київське водосховище. Був проведений урок зелений. Було діткам дуже цікаво, тому що діти дивилися на карася і думали, що це судак", – розповів Микола Шинкаренко.

Гнізда планують прибрати на початку червня, саме тоді повинен завершитися нерест риби.

Нагадаємо, що в Ірландії рибалка зловив найбільшу акулу в Європі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся