ru ua

З київської мерії хочуть зробити публічний простір

З київської мерії хочуть зробити публічний простір Фото: Будівля столичної мерії може стати схожа на Seoul New City Hall (archdaily.com)

Активісти запропонували владі реконструювати площі перед будівлею, створити комфортну зону очікування, ввести лекторії та коворкінги

Активісти організації "Агенти змін" склали список рекомендацій щодо реконструкції столичної мерії.

Так, активісти провели комплексне дослідження будівлі на Хрещатику, 36 і виділили 64 пункти, які допоможуть перетворити мерію в сучасний простір з лекторіями, коворкінгами, рецепцією, велопарковкою та іншими сервісами.

"Ми добре розуміємо, що деякі з рекомендацій можуть здатися досить радикальними або зовсім нереальними, але успішні українські та зарубіжні приклади доводять їх необхідність і виправданість. Ми впевнені, що створення комфортного і корисного публічного простору в приміщенні Київської міської ради змінить уяву городян про міську владу та значно зменшить рівень кризи довіри до неї. Публічний простір допоможе транслювати відкритість влади та стане місцем налагодження діалогу між чиновниками, міськими активістами та пересічними громадянами", - заявили "агенти".