У Київській області 3-річний хлопчик помер після консультації в лікарні

П'ятниця 19 травня 2017 19:50
У Київській області 3-річний хлопчик помер після консультації в лікарні
Фото: Дитина (unsplash.com/Danielle MacInnes)

Хірурга, який порекомендував чай замість ліків, звинуватили у смерті маленької дитини

У Київській обласній дитячій лікарні через чотири години після огляду лікаря помер 3-річний хлопчик. В лікарню дитину доправила "швидка", передає ТСН.

Хірург, який оглядав дитину, заявив, що у неї несерйозне отруєння. Мама звернула увагу лікаря на те, що Данило хворіє на лейкемію. Однак доктор порекомендував поїти хлопчика гарячим чаєм. Через чотири години після огляду, вже вдома, дитина померла.

Що саме сталося, - сім'я не знає. 3-річний Данило хворів на лейкемію, однак його кістковий мозок вже працював самостійно, хлопчику лише давали приймати таблетки для підтримки результатів лікування. 30 березня син поскаржився на болі в животі. Батьки викликали швидку, яка доставила сім'ю в Київську обласну дитячу лікарню.

"Хірург подивиться і каже: "Ну я не знаю, може апендицит, але в 3 роки не може бути, мабуть отруєння, треба чайок пити і ношпу"", - розповіла мати хлопчика.

Сім'я поїхала з лікарні. Через 4 години батьки Данила без свідомості знову привезли дитину в ту ж лікарню, але реанімувати хлопчика не змогли.

Після смерті Данила пройшло півтора місяця, а батьки досі не знають, що стало причиною смерті. Головний лікар не готова ні зустрічатися з матір'ю покійного дитини, ні говорити на камеру, повідомляє ТСН.

"Було проведене внутрішнє розслідування . Ми зробили висновки, приходьте через тиждень", - сказала лікар.

Відео: Після огляду лікаря помер 3-річний хлопчик (YouTube/ТСН)

Під час внутрішнього розслідування хірурга від роботи не усували. Завідувач відділенням стверджує, що його підлеглий - кваліфікований лікар. Під час огляду він виключив хірургічну патологію і на цьому його обов'язки вичерпані.

При цьому повідомляється, що результати судово-медичної експертизи, які вже знають в лікарні, не відомі ані батькам, ані поліції. Також результатів експертизи чекають в управлінні охорони здоров'я Київської області.

Під час огляду мама Данила звернула увагу лікаря на онкологічне захворювання сина. Проте хірург не призначив додаткових аналізів або обстеження інших фахівців.

Поліція почала кримінальне провадження за фактом смерті 3-річного хлопчика. Правоохоронці будуть розслідувати дії лікаря, який оглядав дитину і поставив діагноз отруєння.

До речі, під Києвом пропала маленька дитина.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся