ua en ru

В Київській області двоє хлопців ледь не втопились через селфі

В Київській області двоє хлопців ледь не втопились через селфі Фото: Людина, що тоне (RGBStock)

Братів забрав катер, який доставив їх до рятувальної станції у Білій Церкві

В Київській області чоловік витяг з води одразу двох дітей, які впали у річку зі скелі у дикій місцевості. Підлітки хотіли зробити селфі на фоні річки Рось. За нестандартну фотографію хлопці ледь не поплатились життям.

Олександр Грабовий з сином та товаришем пливли на човні по річці Рось. Чоловіки вирішили збавити хід та порибалити. І вже за кілька хвилин на їхніх очах один з юнаків зісковзнув з каменя у воду. Чоловіки кинулися на допомогу. Поки розвертались – у воду впав і другий хлопчина.

Після того, як Олександр, який за фахом медик, витягнув хлопця з води на надувний човен, то почав реанімацію. Братів забрав катер, який доставив до рятувальної станції у Білій Церкві. Надзвичайники викликали швидку допомогу, яка прибула менше, ніж за п’ять хвилин.

"Старшого брата, який постраждав більше, направили у реанімаційне відділення. Йому медики провели інтенсивну терапію. Молодший брат отримав уколи глюкози та інші препарати", - зазначив начальник рятувальної станції Київської обласної служби порятунку Тарас Порубанський.

Наразі життю хлопців нічого не загрожує. Молодшого брата виписали з лікарні, а старшого перевели з реанімаційного відділення на стаціонарне.

Відео: youtube.com/24канал

Нагадаємо, що у Кропивницькому поліцейські "витягли з того світу" потопельницю.