ua en ru

У Київській області "копи" впіймали серійного сексуального маніяка по прізвиську "Катастрофа"

У Київській області "копи" впіймали серійного сексуального маніяка по прізвиську "Катастрофа" Фото: Наручники (Pixabey)

Злочинець відсидів у в'язниці 22 роки і нещодавно звільнився

У Київській області поліцейські спіймали серійного сексуального маніяка, який вже відсидів термін за подібні злочини. На цей раз він зґвалтував і обікрав двох дівчат, яких підвозив. Про це повідомляється на сторінці "Київ Оперативний" Facebook.

"На цей раз нападник з ножем накинувся на двох молодих дівчат, щоб задовольнити свою статеву пристрасть і відібрати гроші. У поліцію Київської області звернулися двоє дівчат 18-ти та 21 років, які повідомили про жахливі події. Напередодні вони вирішили подорожувати удвох в місто Одесу автостопом. На зупинці громадського транспорту з. Софіївська Борщагівка вони зупинили автомобіль Daewoo Lanos. Водій люб'язно погодився їх підвезти, оскільки він їхав саме в цьому напрямку", - написали на сторінці.

У місті Васильків чоловік запропонував своїм пасажиркам переночувати в орендованій ним квартирі. Заманивши жертв в квартиру, зловмисник, погрожуючи ножем і застосувавши фізичну силу, вступив у статеві стосунки з дівчатами проти їх волі. Після чого ґвалтівник на власному автомобілі вивіз дівчат на автозаправну станцію біля смт. Калинівка, де знову погрожуючи ножем, відібрав у них гроші і зник у невідомому напрямку.

Чоловік свою провину визнав. Поліція просить людей, які стали жертвами маніяка. звертатися в правоохоронні органи.

Нагадаємо, що врятована з сексуального рабства школярка повернулася додому.