ua en ru

В Київській області відкрили меморіальну дошку загиблому воїну АТО

В Київській області відкрили меморіальну дошку загиблому воїну АТО Фото: Відкриття меморіальної дошки (facebook.com/Александр Яковенко)

Боєць загинув у вересні 2017 від кулі снайпера

В селі Красилівка Ставищенського району Київської області відкрили меморіальну дошку загиблому на сході України воїну АТО Сергію Альмужному. Про це повідомив Олександр Яковенко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Меморіальну дошку загиблому на сході України воїну АТО Сергію Альмужному встановили 27 квітня 2018 року в селі Красилівка Ставищенського району Київської області.

Як повідомляє Олександр Яковенко, на відкритті меморіальної дошки був присутній колектив Красилівського НВК, жителі села Красилівка, а також жителі сусідніх сіл. Прибули на відкриття й ветерани АТО.

Крім того, на заході був присутній народний депутат України Віталій Гудзенко.

Після урочистого відкриття меморіальної дошки, учасники заходу відвідали могилу бійця батальйону "Донбас" Сергія Альмужного на кладовищі села Красилівка.

В Київській області відкрили меморіальну дошку загиблому воїну АТОВ Київській області відкрили меморіальну дошку загиблому воїну АТОВ Київській області відкрили меморіальну дошку загиблому воїну АТОВ Київській області відкрили меморіальну дошку загиблому воїну АТОВ Київській області відкрили меморіальну дошку загиблому воїну АТОВ Київській області відкрили меморіальну дошку загиблому воїну АТОВ Київській області відкрили меморіальну дошку загиблому воїну АТОВ Київській області відкрили меморіальну дошку загиблому воїну АТО

Фото: Відкриття меморіальної дошки (facebook.com/Олександр Яковенко)

Сергій Альмужный, з позивним "Матрос", боєць 72-ї бригади ЗСУ, а раніше боєць батальйону "Донбас", загинув у вересні 2017 року від кулі снайпера в зоні АТО. Про загибель Альмужного повідомив Семен Семенченко.

"Загинув Сергій Альмужный, позивний "Матрос". Боєць батальйону "Донбас". Боєць 72-ї бригади ЗСУ. Взимку, вони з бійцями 16 бата приїжджали у відпустку підтримати Блокаду. Зовсім недавно саме він розповів українцям про гниде – генерале, який розповідав на нулі що "Донбас" - це мародери, які втекли з Іловайська, а "Росія введе війська". У 16-му він був у нас у Внутрішньому корпусі батальйону "Донбас", потім знову підписав контракт з ЗСУ. Рвався зі своїм підрозділом на передок. Після Блокади потрапив в Авдіївку", - розповів Семенченко.

Він розповів про те, що Сергій Альмужний був дуже хоробрим бійцем, простим, чесним і небайдужим.

"Коли "Донбас" заблокували у Львові, - дзвонив і вимагав дати трубку начальнику поліції. Він, мовляв, повинен почути, що кажуть бійці на фронті. Не змовчав у відповідь на хамство гниди - генерала на нулі. Простий, чесний, небайдужий... За попередньою інформацією снайпер..." – написав Семенченко.

В Київській області відкрили меморіальну дошку загиблому воїну АТО

Скріншот поста (facebook.com/Александр Яковенко)

Нагадаємо, у Глухові відкрили меморіальну дошку герою АТО.

Рекомендуємо подивитись: У березні Україна втратила 10 захисників

Відео: video.rbc.ua