Кілограм срібла: маленька дівчинка зібрала матеріали на виготовлення орденів бійцям

Кілограм срібла: маленька дівчинка зібрала матеріали на виготовлення орденів бійцям
Фото: Луїза Милованова (ліворуч) та однокласники (gazeta.ua)

Школярка з Вінниці зібрала понад кілограм срібла та 4,5 тисяч гривень для бійців АТО

Одинадцятирічна Луїза Милованова зібрала 1304 грамів срібла і 4600 гривень на виготовлення орденів "Народний герой України" для бійців АТО.

Батько дівчинки розповів Gazeta.ua, що Луїза сама зголосилася допомогти бійцям АТО та оголосила збір срібла та коштів для військових.

"У зону АТО пішло служити багато наших знайомих. Усією сім'єю збирали для них необхідні речі і продукти. Пакували сухі борщі. Луїза ходила зі мною в госпіталь. Носила медикаменти. У дев'ять років побачила важкі рани, перев'язані кінцівки і каліцтва військових. Після того загорілася бажанням їм допомагати. Почала збирати гроші і срібло на ордени", - говорить Артур Милованов, батько Луїзи.

За його словами, срібні вироби надсилали люди з усієї країни, в тому числі з окупованих територій.

"Жителі окупованого Сходу відкрито допомагати бояться. Якось прислали дочці срібло із запискою. Підписалися людьми, які не хочуть себе називати, але вірять у її справу", - говорить батько школярки.

Луїза Милованова навчається у художній школі. Для бійців вона розмальовує патріотичними малюнками гільзи, і залучила до малювання своїх однокласників – учнів 6-д класу школи №6 у Вінниці.

До речі, переселенці реставрували донецьку хату в Пирогово.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся