Під Кропивницьким знайшлась третя в світі рання скіфська баба

Четвер 30 березня 2017 20:22
Під Кропивницьким знайшлась третя в світі рання скіфська баба
Фото: Кам'яні баби

Скульптуру виявив місцевий житель під час роботи в полі

В Кіровоградській області виявили унікальну знахідку. Місцевий тракторист, працюючи в полі, натрапив на третю в світі ранню скіфську бабу, повідомляє ТСН.

Чоловік натрапив на щось тверде і подумав, що це просто якийсь камінь. Придивившись, тракторист побачив у знахідці обриси, що нагадують людські. Місцевий житель звернувся до вчених, які відразу ж виїхали на місце виявленої статуї.

Археологи та історики вивчили знахідку і констатували, що чоловік наштовхнувся на унікальну ранню скіфську бабу, яку датують п'ятим століттям до н.е.

Раніше у центрі Рівному розкопали стародавній маєток, тунель до якого розкопали в кінці минулого року. Тепер з'явилося ще кілька ходів і археологи дісталися до великих підземних кімнат. На думку істориків, це може бути підземелля князівського палацу, який три століття тому стояв на місці нинішнього парку.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся