ua en ru

В Кіровоградській області дочка "поховала" матір заради земельного паю

В Кіровоградській області дочка "поховала" матір заради земельного паю Фото: Донька оформила свідоцтво про смерть живої матері (pixabay.com/artbejo)

Жінка була визнана покійницею за життя

В Кіровоградській області дочка оформила свідоцтво про смерть живої матері, щоб отримати спадщину. Про це розповіла постраждала Лідія Григорець, передає "Точка Доступу".

У червні 2017 року жінка звернулася до фахівців обласної юстиції, оскільки протягом двох років не могла відстояти своє право на пенсію - вона значилася мертвою.

"Мені необхідно було відновити паспорт, щоб оформити пенсію. І там я дізналася, що я померла ще 11 років тому, а я ж жива, на цьому світі", - розповіла Григорець.

Дочка Лідії оформила свідоцтво про смерть матері в 2006 році. У неї були документи про проведення судово-медичної експертизи.

alt

Фото: Потерпіла Лідія Григорець (dostyp.com.ua)

Зараз жінка живе у своєї тітки Тетяни Яриш.

"Коли ми з чоловіком забрали Лідію, то я повідомила її дочку та сина про це. Однак у відповідь від обох почула лише: "Навіщо ви її привезли? Так тримайте в будинку, щоб ніхто не бачив. Тому що не потрібно, щоб люди її бачили". На той час ми не могли підозрювати, що діти пішли на таку аферу через два земельні паї", - зазначила Тетяна

Поліція відкрила кримінальну справу за фактом історії Лідії Григорець. Позов жінки про анулювання свідоцтва про смерть був задоволений.

Нагадаємо, шахраї обдурили киян на 400 тис. грн пропонуючи путівки до Єгипту.