Ківа прийшов на ефір з автоматом

STYLERLIFE        11.11.2016 - 16:44
Фото: Ілля Ківа (Facebook Ілля Ківа)
Фото: Ілля Ківа (Facebook Ілля Ківа)

Чиновник взяв з собою зброю, з якою, за його словами, він не розлучається

Екс-начальник департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції Ілля Ківа прийшов на ефір з автоматом. На думку чиновника, питання легалізації зброї в Україні не так актуальне. Про це він повідомив у прямому ефірі "Обозревателя".

"Питання легалізації зброї, яке зараз активно обговорюється – надумане.. Це АКСУ, який перероблений. У якого стоїть обмежувач, і єдина його відмінність між АКСУ і цієї мисливської версією, як це зараз називається "Вулкан", у відсутності можливості стрільби чергами. Це укорочена версія автомата Калашникова, яка в 1982 році була спеціально спроектована для бійців "Альфи", для ведення бою і спецоперацій в міських умовах. Легально куплений в магазині як мисливський", - зазначив він.

Ківа приніс з собою і дозвіл на зброю, який він і продемонстрував.

"З 2 лютого 2009 року я мав можливість спокійно його експлуатувати. Питання придбання зброї та її знаходження у вас – гостро не стоїть. Це неправильно подана історія. Де і ким регламентовано положення про те, коли я можу купувати це зброя, в якій кількості і коли я маю право його застосовувати – ось в чому питання", - сказав він.

Нагадаємо, Ківа запідозрив Добкіна-молодшого у вживанні психотропів.

 

 

Теги: Илья Кива
On Top