ru ua

До Дня Сухопутних військ ЗСУ: у мережі показали видовищну підготовку українських бійців

До Дня Сухопутних військ ЗСУ: у мережі показали видовищну підготовку українських бійців Фото: Українські військові (mil.gov.ua)

Військові продемонстрували, як вони тренуються

У мережі показали вражаючу підготовку українських бійців. Відповідне відео було опубліковано на сторінці оперативного командування "Північ" в соціальній мережі Facebook.

До Дня Сухопутних військ ЗСУ: у мережі показали видовищну підготовку українських бійців

Скріншот поста (facebook.com/Оперативне-командування-Північ)

"Сухопутні війська Збройних сил України. Вони щоденно демонструють українському народові свою незламну волю, віру в правоту своєї справи, зваженість і феноменальну вмотивованість!" – сказано в підписі до відео.

День Сухопутних військ ЗСУ зазначається у вівторок, 12 грудня. До складу сухопутних військ входять механізовані і танкові війська, ракетні війська і артилерія, армійська авіація, аеромобільні війська, війська протиповітряної оборони.

Відео: Підготовка бійців (facebook.com/Оперативне-командування-Північ)

Свято було засновано в 1997 році і відзначається щорічно 12 грудня.

Раніше молодий боєць ВСУ дав слушну пораду українцям.

22-річний Олег "Бандера" з Львова в 2014 році пішов добровольцем на службу в батальйон "Донбас". У 2015 році хлопець підписав контракт з ВСУ і увійшов до складу 93-ї окремої механізованої Харківської бригади.

По закінченню строку контракту, Олег пішов вчитися в Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де провчився півтора року. Проте із-за ускладнень від поранення, отриманого під час служби в АТО, він був змушений залишити навчання. Тепер молодий "Бандера" працює у ветеранському ресторані "Патріот".

"Після перебування в зоні АТО дуже змінився, оскільки змінилися особисті принципи і ставлення до життя. За допомогою друзів і рідних поступово починаю звикати до цивільного життя. На фронті також зустрів справжніх друзів, проте більшості з них вже немає в живих", - поділився військовий.