ru ua

Без кави: в центрі Львова заборонили пересувні кав'ярні

Без кави: в центрі Львова заборонили пересувні кав'ярні Фото: У Львові популярні пересувні велокав'ярні (coffeeblog.in.ua)

Заборона стосується всіх візків і велосипедів, з яких продають каву в історичному центрі

В центральній частині Львова, яка відноситься до зони ЮНЕСКО, демонтують нелегальні пересувні кавові апарати. Рішення про це було прийнято виконавчим комітетом Львівської міської ради у п'ятницю, 9 вересня 2016 року, повідомляє ZAXID.NET.

Згідно з рішенням, ліквідація пересувних кав'ярень повинна бути здійснена в строк до 15 вересня 2016 року, на проведення відповідних робіт уповноважене львівське комунальне підприємство "Муніципальна дружина". Його працівники будуть вилучати відповідне обладнання, яке можна буде повернути тільки через суд.

Начальник юридичного управління Львівської міськради Гелена Пайонкевич уточнює, що в рішенні виконкому йдеться про всі візки і велосипеди, з яких продають каву в історичному центрі Львова.

Відзначимо, що Львів має славу української столиці кави та шоколаду.

А тим часом The Independent з посиланням на доповідь Інституту клімату попередила, що до 2080 року кава на планеті може зникнути, якщо глобальне потепління продовжуватиметься сьогоднішніми темпами.