ua en ru

"Коли холодно і стріляють": в мережі показали умови життя снайперів на передовій

"Коли холодно і стріляють": в мережі показали умови життя снайперів на передовій Фото: Снайпер (facebook.com 93OMBR)

На знімку показана робоча обстановка у військових

У мережі показали, в яких умовах відпочивають військові з механізованих бригад на Донбасі. Хлопці сплять в холоді, на підлозі, в спартанських умовах. Знімок опублікували на сторінці "Повертайся живим" Facebook.

"Коли дуже холодно. Коли дуже жарко. Коли стріляють. І коли тихо. Інструктори нашого фонду, робота яких можлива завдяки вашій підтримці, регулярно передають свої знання на передовій. Снайпери, артилеристи, сапери - всі вони воювали за Україну, а тепер, з допомогою новітніх технологій, допомагають дати російським окупантам гідну відповідь. На фото нижче - звичайна, так би мовити, робоча обстановка. Перша лінія, снайпери однією з механізованих бригад відпочивають. Разом з ними пару годин сну буде і нашого інструктора зі снайпінгу", - написали на сторінці.

"Коли холодно і стріляють": в мережі показали умови життя снайперів на передовій"Коли холодно і стріляють": в мережі показали умови життя снайперів на передовійСкріншот (facebook.com/backandalive)

Також на сторінці нагадали, що на передову потрібні тепловізори, вартість одного пристрою 105200 гривень. Всім, хто хоче допомогти снайперам, можуть зробити це тут.

Як раніше повідомлялося, українські волонтери зняли дуже зворушливий кліп про війну і кохання (відео).

У березні Україна втратила 10 захисників