ru ua

"Коли заходить сонце": в Сочі і на Північному Кавказі слухають "Українське радіо"

"Коли заходить сонце": в Сочі і на Північному Кавказі слухають "Українське радіо" Фото: Радіо (unsplash.com/Jonathan Velasquez)

Про це розповіли самі слухачі

Жителі Сочі та Північного Кавказу слухають "Українське радіо", Про це "Крим.Реалії" розповів генеральний продюсер радіостанції Дмитро Хоркін.

"У нас є листи від радіослухачів, які ловлять сигнал "Українського радіо" в Сочі і на Північному Кавказі. Цей передавач вечірній, коли заходить сонце і немає перешкод, сигнал чути далеко. Важливо, що радіо можна легко зловити, для цього потрібен простий приймач і батарейки", – розповів Хоркін.

Також на середніх хвилях АМ частота 549 кГц "Українське радіо" чути в тимчасово окупованих орками Джанкойському, Первомайському районах Криму та на території тимчасово анексованого Керченського півострова.

До речі, у Криму хочуть "забанити" мовлення українських радіостанцій.

Окупанти обіцяють посилити заходи по боротьбі з иновещанием. Про це розповів віце-прем'єр — міністр зв'язку", інформації та внутрішньої політики анексованого півострова Дмитро Полонський.

"Є заходи, які будь-яка держава вживає щодо захисту своєї території і свого інформаційного простору. Вони робляться методично, і до кінця цього року будуть посилені — це однозначно", — заявив він.

"І на території Республіки Крим, крім російських телевізійних і радіоканалів, ніхто говорити не буде", — резюмував Полонський.

Відзначимо, що раніше про початок трансляції п'яти українських телеканалів у Криму в тестовому режимі з Чонгарському вишки в Херсонській області заявили в Нацраді України з питань телебачення і радіомовлення.