"Кількість загроз переросла в якість": журналіста Сотника вижили з РФ

STYLERLIFE        20.09.2016 - 22:52
Фото: Олександр Сотник (newsader.com)
Фото: Олександр Сотник (newsader.com)

Незалежний журналіст на деякий час переїхав з Росії в Грузію, оскільки спокійного життя в рідній країні для нього немає

Олександр Сотник змушений був покинути РФ через посилення загроз в його бік. Російський журналіст вирішив на час переїхати до Грузії, про що повідомив у своєму відеозверненні на YouTube-каналі.

"Якщо ви дивитеся це відео, значить мене вже немає в Росії. Це не еміграція, це вимушена евакуація на якийсь час. На превеликий жаль, кількість загроз переросла в якість. Незнайомий абонент визначився з номером, "доброзичливець", зателефонував мені і повідомив, що вони готові потерпіти ще до жовтня, після чого прийнято рішення перевести мене в "овочевий відділ". Так, вони вміють формулювати", - поділився він.

Журналіст зазначив, що тепер зможе впритул зайнятися аналітичною програмою.

"У мене нарешті з'явиться час, щоб робити регулярну аналітичну програму. А в аналітиці зараз дуже велика необхідність. Тому, як бачите, є навіть плюси", - сказав Сотник.

"Сподіваюся, що моє вимушене відсутність не триватиме довго. Я також дякую всіх глядачів каналу "Sotnik TV" за відданість і розуміння. Ми будемо регулярно з вами бачитися. Я також регулярно буду робити прямі включення в Facebook, і ми будемо спілкуватися з вами безпосередньо", - підсумував журналіст.

Раніше Сотник поспілкувався з москвичами, які рассказали умови, в яких їм доводиться жити.

On Top