ru ua

Компактна розв'язка на Шулявському мосту: Потрібна громадська підтримка киян!

Компактна розв'язка на Шулявському мосту: Потрібна громадська підтримка киян! Фото: Проект розв'язки на Шулявському мосту (facebook.com/sergeygaiday)

Активісти запропонували підтримати проект інженера Віктора Петрука

Активісти Києва просять підтримати ефективну і компактну розв'язку на Шулявському мосту, заради якої не доведеться зносити прилеглі будівлі. Про це повідомив керівник соціально-інжинірингового агентства Гайдай.Ком Сергій Гайдай на своїй сторінці в Facebook.

"Історію Шулявського шляхопроводу багато з вас знають. Він горів, зараз він валиться і у міської влади є думка – він цю зиму не переживе. Там побудують нову розв'язку. Швидше за все, не дуже вдалу: щоб побудувати класичний "конюшина" або "метелика " – потрібно зносити п'ятий цех заводу "Більшовик". Не знесуть. Це єдине місце, де точать нарізні артилерійські стволи для ЗСУ. А значить буде полуразвязка ", — зазначив Гайдай.

За його словами, інженер і фахівець з транспортним інфраструктур Віктор Петрук розробив і спроектував унікальну сучасну і ефективну розв'язку, яка "ідеально вписується на Шулявку. І зносити нічого не треба".

А ще ця розв'язка може подарувати Шулявці два сквери – які туди напрошуються. В районі кіностудії Довженка і навпроти ", — уточнив він.

Також Сергій Гайдай додав, що розв'язка має найвищу пропускну здатність в порівнянні з іншими, а також саморегулюється – "влаштована так, що транспорт, який проїджає сам дуже непогано "розв'язується" відповідно до правил дорожнього руху; в ній найменша кількість конфліктних вузлів для транспорту, що рухається, навіть велосипедисти її будуть проїжджати без проблем".

Крім того, на його думку, вона найбільш компактна і займає найменшу територію.

altaltaltСкриншот поста аккаунта facebook.com/sergeygaiday

"Є надія, що ми ще зможемо переконати міську адміністрацію побудувати розв'язку Віктора... Потрібна громадська підтримка киян! Створюю загальнодоступну групу для всіх небайдужих: "Кияни за розв'язку Петрука на Шулявці ", — підсумував Гайдай.

Тим часом мер Кличко заявив, що для будівництва нової розв'язки на Шулявці треба демонтувати тільки частину будівлі "Більшовика".