Замість компенсації - книги: родичів постраждалих в пермській школі обурили дії влади

Четвер 18 січня 2018 16:38
Замість компенсації - книги: родичів постраждалих в пермській школі обурили дії влади
Фото РБК-Україна

Батьки звинувачують владу у спробі "перекрутити" факти кривавої різанини

Батьки постраждалих у кривавій різанині дітей, яку влаштували в Пермі (РФ) двоє підлітків, обурилися діями влади. Про це повідомляє mk.ru.

Батьки стверджують, що оперативники і чиновники хочуть довести, що між підлітками стався внутрішкільний конфлікт, який вилився в битву на ножах, вчителька нібито взялася розбороняти забіяк, в цей момент під гарячу руку потрапили і учні 4-го класу.

Батьки і постраждалі діти в свою чергу стверджують, що це було навмисне напад підлітків.

"В один голос стали переконувати, що між підлітками сталася бійка. Але ми ж, зі слів дітей знали, що напад було в чистому вигляді. Природно, всі батьки стали бурхливо реагувати на ці слова. Ми в той вечір з батьками ще думали: якщо офіційну версію піднесуть як бійку, то будемо звертатися у вищі інстанції з офіційним листом, планували спростовувати цю версію. Ще ми боялися, якщо призвідників почнуть ставити бійку, то судити їх будуть з легкої статті. І це зовсім інший строк", - наводить слова батьків російське видання.

Також повідомляється, що в слідчому відділі відбулися допити всіх дітей у присутності батьків. Влада поки не надали постраждалим ніякої компенсації.

"Поки про компенсації мови не було. Дітям, які перебувають у лікарні, зробили якісь подарунки від міської адміністрації. Знаю, що їм точно подарували книжки", - повідомили батьки постраждалих від кривавої різанини дітей.

Нагадаємо, що 15 січня в Пермі (Росія) в одній з місцевих шкіл учні влаштували поножовщину. Школярі напали на педагога і учнів. У результаті події були поранені, за різними даними, від 9 до 11 осіб.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся