ru ua

Комп'ютерна програма вирахувала, що Трамп холостяк

Комп'ютерна програма вирахувала, що Трамп холостяк Фото: Дональд Трамп

Штучний інтелект відразу вирахував, що Обама одружений, але про Трампа сказати того ж не зміг

Програма, що визначає сімейний стан людини, визначила, що президент США Дональд Трамп c 86-відсотковою ймовірністю є холостяком. До такого висновку система прийшла, проаналізувавши його записи в Twitter. Про це повідомляє The Independent.

Для визначення статусу відносин програма враховує довжину твіти, види розміщуваних зображень, а також геолокацію. Алгоритм був розроблений дослідниками Санкт-Петербурзького національного дослідницького університету інформаційних технологій, механіки і оптики (ІТМО) і Національного університету Сінгапуру. Вони навчили комп'ютер аналізувати дані з Twitter, Instagram і Foursquare.

В якості експерименту фахівці проаналізували акаунти Трампа і Барака Обами в соціальних медіа. Штучний інтелект відразу вирахував, що Обама одружений, але про Трампа сказати того ж не зміг.

Доцент кафедри комп'ютерних технологій в ІТМО Андрій Фільченков пояснив, що, швидше за все, комп'ютер ідентифікував Трампа як холостяка, оскільки його помічники часто оновлюють записи на його сторінці, а також викладають твіти пізньої ночі.

Читайте також українець зробив трон для Трампа і хоче продати його за 25 млн.