Кому належить Калінінград: Лукашенко зробив цікаву заяву

STYLERLIFE        17.11.2016 - 13:49

Президент Білорусі заявив, що Калінінград належить їхній країні

Президент Білорусі Олександр Лукашенко під час своєї зустрічі з російськими журналістами зробив несподівану заяву щодо приналежності міста Калінінград.

Про це повідомляє "Інтерфакс Білорусь".

Лукашенко заявив, що Калінінград фактично відносився до Білорусії. Він стверджує, що за часів СРСР це місто було на забезпеченні республіки.

Лукашенко висловив готовність за необхідності допомогти, і зробити все, від нього залежне, для благополуччя Калінінградської області. Таку "щедрість" президент Білорусі виявив тому, що в минулі часи очолювана ним держава несла пряму відповідальність за цю територію.

Проте Лукашенко зазначив, що хоч Калінінград і не чужа йому земля, включати його до складу очолюваної ним держави не збирається, оскільки зараз вже не ті часи, що були раніше.

"Ми, як і в радянські часи, не вважаємо Калінінград чужою територією. Ми, звичайно, не претендуємо на включення Калінінграда. Зараз інші часи. Ми на це не претендуємо, але і не вважаємо, що це чужа нам земля", - підкреслив Лукашенко.

До речі, Білорусь втратила близько 3 млрд доларів через девальвацію російського рубля.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся