ua en ru

"Концтабір демонтують": у Києві закрили дельфінарій "Немо"

"Концтабір демонтують": у Києві закрили дельфінарій "Немо" Фото: Дельфінарій (facebook.com-delfinariy.nemo)

14 листопада розпочалися роботи по закриттю будівлі

14 листопада в Києві демонтували скандальний дельфінарій "Немо". Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив Олег Синельников.

"Тут можна блиснути ерудицією, вживши якийсь sic transit, але обмежусь констатацією приємного факту: концтабір для дельфінів нарешті демонтують. Сьогодні вранці активно йшли роботи", - написав Синельников.

"Концтабір демонтують": у Києві закрили дельфінарій "Немо"Скріншот (facebook.com/oleg.sinelnikov.73)

Нагадаємо, що Київський дельфінарій відкрили 19 вересня 2009 року. Він, як і всі інші заклади "Немо", що входить в національну мережу дельфінаріїв з однойменною назвою. Київський центр об'єднав в собі дельфінарій, тераріум та центр дельфінотерапії.

Також зазначимо, що 25 жовтня 2017 року тварин-артистів з закрився київського дельфінарію "Немо", передали в дельфінарій "Немо" в Одесі, 4 дельфіна і 2 морських котика благополучно перевезені в дельфінарій мережі в Одесі.

При закритті адміністрація не вказала причин. У цей же день з фасаду будівлі було демонтовано вивіску, і сайт дельфінарію вже не працював.

Мешканців столиці з допомогою реклами попереджали про те, що в дельфінарії відбудеться останнє шоу. соцсеты кияни висловлювали з цього приводу тільки позитивні емоції, аргументуючи це тим, що одним місцем знущання над тваринами, стало менше.